cialis sales online.

a fantastic quick means to access very good mobile application development reviews intellectsoft.net several stated person review of biggest mobile application development firms

LABORATUVARA BAŞVURU

Deney ve testler için Laboratuarımıza başvurular Numune Kabul ve Deney Başvurusu Onayı Formu kullanılmak suretiyle yapılır. Numune kabulüne ilişkin şartların bulunduğu Genel Anlaşma Şartları metninin bir kereye mahsus olmak üzere karşılıklı olarak imzalanması gerekmektedir. Laboratuara numune kabulü yazı ile müracaat edilmesi durumunda da yapılabilir. Bu durumda talep edilen deney ve testler açık bir şekilde yazılır ve Genel Anlaşma Şartları bu durumda müşteriye bilgi amaçlı olarak rapor ekinde gönderilir. Müşteri numunelerin laboratuvara tesliminden sonra Numune Kabul ve Deney Başvurusu Onayı formunda ilgili bölümü doldurarak banka dekontu ile birlikte laboratuvarımıza (mail/faks/elden teslim yoluyla) bidirerek siparişini onaylar. Deneyler müşteri onayından sonra başlatılır. Her yeni müşteri Müşteri Bilgi Formunun ve imzalanmış Genel Anlaşma Şartlarının laboratuvara ulaşmasını sağlar. (Faks, elden teslim ya da elektronik posta yoluyla) Müşterinin deney, test ve deney metotları ile ilgili açık bir talebi, bilgisi bulunmuyorsa bu konuda laboratuvardan yardım alınarak numune kabul formu doldurulur.

Numunelerin laboratuvarımıza kargo yoluyla ulaştırılması halinde talep edilen deneylerin, iletişim bilgilerinin açık bir şekilde bir dilekçe ile yazılması gerekmektedir. Talep edilen başvurunun kabulü halinde müşteri telefon, elektronik posta yoluyla bilgilendirilir ve yine müşteriden müşteri onay formunu doldurarak siparişini onaylaması beklenir.