ResumeCoverscv internet site gives you reliable and certain to get program ResumeCoverscv.com

Our services features all types of essay company for a number of concepts and accredited assistance and American authors Essay-Creation.com

.

ResumeCoverscv internet site gives you reliable and certain to get program ResumeCoverscv.com

vast custom phd writing service handles everything from essay writing assistance

HAKKIMIZDA (TARİHÇE)

AB-KOSGEB AYAKKABICILIK EĞİTİM ENSTİTÜSÜ PROJESİ kapsamında kurulmuş olan Kalite Kontrol Laboratuvarı 30 Ekim 2006 tarihinden itibaren AYAKKABI sektörüne hizmet vermeye başlamıştır.

Laboratuvar, Ayakkabıcılık Sektörüne hizmet vererek uluslararası düzeyde geçerliliği olan deney raporu alınabilecek güvenilir bir kurum eksikliğini gidermek ve sektörün bu konudaki ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla kurulmuştur.

Laboratuvar, yurt dışında eğitim almış ve deneyimli kadro, yurt içi ve yurt dışından uzman kişiler tarafından seçilmiş, modern ve bilgisayar donanımlı özel cihazlar, hava koşullandırmalı özel bölüm ve kimyasal testler için ayrı bölüm ile donatılmış olarak hizmet vermektedir.

TASEV (Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı) ve KOSGEB (Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) arasında 06.08.2009 tarihinde imzalanan protokol çerçevesinde 6.11.2009 tarihinden itibaren

 

TASEV LABORATUVAR VE TEKNİK HİZMETLER A.Ş.

KALİTE KONTROL LABORATUVARI

olarak Ayakkabı ve Ayakkabı Malzemeleri Sektörünün hizmetinde çalışmaya devam etmektedir.

Laboratuvarda AKREDİTASYON çalışmaları tamamlanmış ve AB–160-T AKREDİTASYON numarası ile TÜRKAK (TÜRK AKREDİTASYON KURUMU)’ tan 18 test kapsamında akreditasyonunu 1.11.2015 tarihinde 3. kez yenileyerek akredite laboratuar olma özelliğini sürdürmektedir. Bu tarihten itibaren sektörün ihtiyacı olan azo boyar madde ve fitalat testleri de test kapsamına alınmıştır.

Laboratuvarda 150’ dan fazla TEST ve ANALİZ yapılmaktadır. Laboratuvarda yapılabilen Test ve analiz sayısını arttırmak için sektörden gelen tüm talepler değerlendirilmekte ve talepleri karşılayabilmek amacıyla mevcut cihaz sayısını arttırma çalışmaları da ayrıca devam etmektedir.

Trying to get to buy essay reduction? Look into the best price levels beneath! Our assist arrives having a resources-backwards and secrecy be certain that

In the event you ponder how exactly to get a research newspaper here, we’re well prepared to aid access the bestessay4u academic writing service here you along with some other queries! In the event you don’t understand where to get a research newspaper, then look no longer. Producing a research paper can be a very intimidating task. At the contest you’re wondering how exactly to purchase custom search paper, here’s a quick manual which will help you.

Trying to find essay aid out website based mostly that supercharge your tutorial enlargement? Our essay simply just creating providers materials first paperwork engineered by our skilled essay writers essays online

buy essaycustomessays.co.uk/essay